Bereid je goed voor op je vliegschool selectie

Ga je binnenkort selectie doen bij een vliegschool waarbij een simulatorassessment onderdeel is? Of zit je al in de selectieprocedure en wil je je optimaal voorbereiden?

Een goede voorbereiding maakt het verschil. Tijdens de selectie krijg je vaak maar één kans, en bekendheid met de cockpit en basisvaardigheden kan je prestaties en zelfvertrouwen aanzienlijk verbeteren.

In onze Boeing 737NG-simulator raak je vertrouwd met de cockpitomgeving, basisprocedures en het vliegen op instrumenten. De training richt zich op het ontwikkelen van handlingvaardigheden, situational awareness en het begrijpen van wat er tijdens een simulatorselectie van je wordt verwacht.

SimFlying heeft ruime ervaring met het voorbereiden van aspirant-vliegstudenten voor selectieprocedures bij verschillende opleiders.

Programmastructuur 

  • Briefing
    We starten met een briefing waarin we je trainingsdoelen bespreken en ons voor bereiden op de simulator training. 
  • Simulatortraining
    Vervolgens stappen we de simulator in om de scenario’s te trainen. De instructeur kan als simbuddy dienen, maar je kan ook je eigen buddy meenemen!
  • Evaluatie
    Tot slot eindigen we met een evaluatie en geeft onze instructeur je nog laatste tips zodat je optimaal voorbereidt kan starten aan je selectie.
Boek nu

Waar trainen we je op?

Tijdens een simulatorselectie gaat het niet alleen om vliegervaring, maar vooral om basisvaardigheden, werkhouding en leervermogen. Hieronder zie je waar vliegscholen doorgaans op letten tijdens het simulatoronderdeel van de selectie.

  • Constante en stabiele vliegwaarden

  • Multitasking tijdens het vliegen 

  • Besluitvorming en juiste prioriteiten stellen

  • Doorzettingsvermogen en consistent blijven vliegen

  • Leervermogen en zichtbaar verbeteren tijdens de sessie

FAQ

Voor welke vliegscholen is deze training?

Onze training is generiek en richt zich niet op een specifieke vliegschool en kan dus voor elke vliegschool nuttig zijn.

Ja, dat kan zeker, zonder extra kosten.